Język angielski
Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?
- Język angielski jest współcześnie najpopularniejszym językiem językiem obcym na świecie – zna go około 1,5 miliarda ludzi mieszkających na wszystkich kontynentach.
- Język angielski jest językiem nauki,biznesu, współpracy międzynarodowej i dyplomacji. Umożliwia naukę i studiowanie za granicą jest niezbędny, żeby dostać dobrą pracę w Polsce i zjednoczonej Europie.
- Język angielski jest jednym z łatwiejszych języków do opanowania. Gramatyka jest stosunkowo prosta, rzeczowniki nie mają zmiennych końcówek, czasowniki są praktycznie takie same we wszystkich osobach.
- Znajomość języka angielskiego ułatwi komunikowanie się i poruszanie podczas wyjazdów zagranicznych – bez problemu odnajdziesz szukaną ulicę, restaurację, lotnisko czy hotel.
-
Znajomość angielskiego ułatwi Ci nawiązywanie kontaktów z obcokrajowcami, będziesz mógł korespondować np. za pomocą e-maila
z ludźmi z całego świata, a także poszukiwać interesujących Cię wiadomości na obcojęzycznych stronach internetowych. - Znając język angielski będziesz mógł przystąpić do testów i egzaminów językowych, które umożliwią Ci pójście na lepsze studia lub znalezienie lepszej pracy.
Zajęcia prowadzimy metodą:
1. Direct English (więcej o metodzie)
2. Komunikatywną (więcej o metodzie)
Angielski w pigułce – intensywny,60 godzinny kurs od podstaw
Przygotowujemy do egzaminów:
- Egzamin maturalny
- FCE – First Certificate in English
- CAE – Certificate in Advanced English
- CPE – Certificate of Proficiency in English
- TOEIC – Test Of English for International Communication
- TOEIC Bridge
- TELC – The European Language Certificates
Cennik 2023/2024
Organizacja zajęć:
Dzieci 3-6 lat
- Grupy 5 – 6 osób
- Układ zajęć: 1 razy w tygodniu, po 1 godzinie lekcyjnej, (na życzenie grupy możliwa inna konfiguracja zajęć)
- Godzina lekcyjna – 50 minut.
- Cena za godzinę - 35 zł
- Średnia miesięczna opłata - 140 zł
Dzieci I - III klasa SP
- Grupy 6 – 8 osób
- Układ zajęć: 2 razy w tygodniu, po 1 godzinie lekcyjnej, (na życzenie grupy możliwa inna konfiguracja zajęć)
- Godzina lekcyjna – 50 minut.
- Cena za godzinę - 24,50 zł
- Średnia miesięczna opłata - 196 zł
Dzieci IV - VIII SP
- Grupy 6 – 8 osób
- Układ zajęć: 1 raz w tygodniu, po 2 godziny lekcyjne, (na życzenie grupy możliwa inna konfiguracja zajęć)
- Godzina lekcyjna – 50 minut.
- Cena za godzinę - 24,50 zł
- Średnia miesięczna opłata - 196 zł
Młodzież ze szkół ponadpodstawowych
- Grupy 6 - 8 osób
- Układ zajęć: 1 raz w tygodniu, po 2 godziny lekcyjne, (na życzenie grupy możliwa inna konfiguracja zajęć)
- Godzina lekjcyjna - 50 minut
- Cena za godzinę - 24,50 zł
- Średnia miesięczna opłata - 196 zł
Osoby dorosłe
- Grupy 6 - 8 osób
- Układ zajęć: 1 raz w tygodniu, po 2 godziny lekcyjne, (na życzenie grupy możliwa inna konfiguracja zajęć)
- Godzina lekjcyjna - 50 minut
- Cena za godzinę - 24,50 zł
- Średnia miesięczna opłata - 196 zł