Brak Ci
słów?
... nawet ryby
nauczymy mówić!

Język hiszpański


Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego?


Melodyjne brzmienie tego popularnego języka, a także powszechność jego używania na świecie skłania coraz więcej ludzi do jego poznawania. Znajomość hiszpańskiego wyróżni Cię na rynku pracy i może dać szansę kariery w dużej, międzynarodowej firmie. A co za tym idzie – nowe możliwości i dużo okazji do podróżowania po całym świecie.

Hiszpański należy do rodziny romańskiej języków indoeuropejskich. Jest trzecim, jeżeli chodzi
o powszechność używania, językiem na świecie. Szacuje się, że jest językiem ojczystym dla ponad 650 milionów ludzi. Język hiszpański obecny jest na 7 kontynentach – zwłaszcza w Ameryce Południowej, Ameryce Północnej, Europie oraz zachodniej Afryce.
Poza tym, Hiszpania to niezwykle ciekawy i barwny kraj. Produkuje się tam najwięcej wina, mnóstwo oliwy, a narodowy przysmak to paella. Hiszpania znana jest z pięknego flamenco, kontrowersyjnych walk byków, słonecznych plaż, zielonych świateł na taksówkach oraz z największej w Europie liczby barów i restauracji.
 

Zajęcia prowadzimy:

  • Metodą Komunikatywną (więcej o metodzie)
  • Hiszpański w pigułce – intensywny, 60 godzinny kurs od podstaw
 

Przygotowujemy do egzaminu:

 

Organizacja zajęć:

Dzieci 3-6 lat
 

  • Grupy  5 – 6 osób
  • Układ zajęć: 1 razy w tygodniu, po 1 godzinie lekcyjnej, (na życzenie grupy możliwa inna konfiguracja zajęć)
  • Godzina lekcyjna – 50 minut.
  • Cena za godzinę -  24zł
  • Średnia miesięczna opłata - 96zł

Dzieci I - III klasa SP
 

  • Grupy  6 – 8 osób
  • Układ zajęć: 2 razy w tygodniu, po 1 godzinie lekcyjnej, (na życzenie grupy możliwa inna konfiguracja zajęć)
  • Godzina lekcyjna – 50 minut.
  • Cena za godzinę - 18zł
  • Średnia miesięczna opłata - 144zł

Dzieci IV - VIII SP

  • Grupy  6 – 8 osób
  • Układ zajęć: 1 raz w tygodniu, po 2 godziny lekcyjne, (na życzenie grupy możliwa inna konfiguracja zajęć)
  • Godzina lekcyjna – 50 minut.
  • Cena za godzinę - 18zł
  • Średnia opłata miesięczna - 144zł

Młodzież ze szkół ponadpodstawowych

  • Grupy  6 - 8  osób
  • Układ zajęć: 1 raz w tygodniu, po 2 godziny lekcyjne, (na życzenie grupy możliwa inna konfiguracja zajęć)
  • Godzina lekjcyjna - 50 minut
  • Cena za godzinę  - 18zł
  • Średnia opłata miesięczna - 144zł

Osoby dorosłe

  • Grupy  6 - 8 osób
  • Układ zajęć: 1 raz w tygodniu, po 2 godziny lekcyjne, (na życzenie grupy możliwa inna konfiguracja zajęć)
  • Godzina lekjcyjna - 50 minut
  • Cena za godzinę  - 18zł
  • Średnia opłata miesięczna - 144zł
Zapisz się na kurs
wypełnij formularz zgłoszeniowy