Brak Ci
słów?
... nawet ryby
nauczymy mówić!

Język norweski

 

Dlaczego warto uczyć się języka norweskiego?

 
  • To najłatwiejszy spośród języków skandynawskich. Wymowa jest dużo łatwiejsza niż w duńskim,
    a gramatyka niż w szwedzkim.
  • Znając język norweski będziesz mógł swobodnie rozmawiać ze Szwedem oraz być zrozumiałym dla Duńczyka. To łatwiejsze niż rozmowa pomiędzy Polakiem a Czechem.
  • Nawet jeśli nie zrozumiesz Duńczyka, to nie będziesz miał najmniejszych problemów z czytaniem duńskiego tekstu. (Komunikacja pomiędzy samymi Duńczykami jest częstym tematem dowcipów
    w Norwegii więc nie dziw się, że ich nie zrozumiesz.)
  • Język norweski wcale nie jest trudniejszy niż język angielski czy hiszpański. Wymowa, która na początku wydaje się barierą nie do przejścia, w rzeczywistości możliwa jest do szybkiego opanowania.
  • Gramatyka nie jest straszna. Wiele zasad uległo uproszczeniu i ujednoliceniu dzięki utworzeniu oficjalnej rady językowej (Norsk språkråd) w 1972 roku.
  • Znajomość norweskiego otwiera możliwości zdobycia lepszej pracy w Norwegii. Wiedzą o tym wszyscy, którzy tu mieszkają i posługują się jedynie angielskim.
  • To także możliwość zdobycia dobrze płatnej pracy w Polsce. Ciągle jest wiele ofert w różnych branżach dla osób posługujących się językiem norweskim i wciąż brakuje takich osób.
  • Norwegia jest uważana za najlepszy do życia kraj. Kolejny rok z rzędu, wg badań ONZ, wskaźnik rozwoju społecznego Norwegii jest najwyższy na świecie.

 

 

Zajęcia prowadzimy metodą:

1. Komunikatywną (więcej o metodzie)

 

Organizacja zajęć:

Dzieci 3-6 lat
 

  • Grupy  5 – 6 osób
  • Układ zajęć: 1 razy w tygodniu, po 1 godzinie lekcyjnej, (na życzenie grupy możliwa inna konfiguracja zajęć)
  • Godzina lekcyjna – 50 minut.
  • Cena za godzinę  - 24zł
  • Średnia miesięczna opłata - 96zł

Dzieci I - III klasa SP

  • Grupy  6 – 8 osób
  • Układ zajęć: 2 razy w tygodniu, po 1 godzinie lekcyjnej, (na życzenie grupy możliwa inna konfiguracja zajęć)
  • Godzina lekcyjna – 50 minut.
  • Cena za godzinę - 24zł
  • Średnia miesięczna opłata - 192zł

Dzieci IV - VIII SP

  • Grupy  6 – 8 osób
  • Układ zajęć: 1 raz w tygodniu, po 2 godziny lekcyjne, (na życzenie grupy możliwa inna konfiguracja zajęć)
  • Godzina lekcyjna – 50 minut.
  • Cena za godzinę - 24zł
  • Średnia opłata miesięczna - 192zł

Młodzież ze szkół ponadpodstawowych

  • Grupy  6 - 8  osób
  • Układ zajęć: 1 raz w tygodniu, po 2 godziny lekcyjne, (na życzenie grupy możliwa inna konfiguracja zajęć)
  • Godzina lekjcyjna - 50 minut
  • Cena za godzinę  - 24zł
  • Średnia opłata miesięczna - 192zł

Osoby dorosłe

  • Grupy  6 - 8 osób
  • Układ zajęć: 1 raz w tygodniu, po 2 godziny lekcyjne, (na życzenie grupy możliwa inna konfiguracja zajęć)
  • Godzina lekjcyjna - 50 minut
  • Cena za godzinę  - 24zł
  • Średnia opłata miesięczna - 192zł

Serdecznie zapraszamy!

Zapisz się na kurs
wypełnij formularz zgłoszeniowy