Brak Ci
słów?
... nawet ryby
nauczymy mówić!

Język włoski


Dlaczego warto uczyć się języka włoskiego? 

 
  • Na świecie mówi po włosku około 65 milionów ludzi.
  • Po włosku będziesz mógł rozmawiać nie tylko we Włoszech, ale także w Szwajcarii, San Marino, Słowenii, Chorwacji i na Malcie.
  • Włochy są światowym liderem w projektowaniu wnętrz, modzie i grafice, tylko więc w tym języku znajdziesz najwięcej informacji odnoszących się do tych dziedzin.
  • Język włoski jest także ściśle związany za sztuką: malarstwem renesansowym, architekturą, rzeźbą i literaturą, dlatego też żeby ją lepiej poznać, najlepiej mówić po włosku.
  • W języku włoskim znajdziesz największą ilość słów opisujących produkty żywnościowe – nie na darmo kuchnia włoska znana jest na całym świecie.
  • Włosi są bardzo otwartym narodem, który chętnie pokaże ci najpiękniejsze miejsca we Włoszech, ale zrobi to tylko po włosku. :-)
  • Podróżowanie po Włoszech jest niezwykle przyjemne, wśród wszystkich krajów na świecie nie ma drugiego takiego magicznego miejsca: nie na darmo Włochy są rajem dla turystów. Mówiąc po włosku, poznasz lepiej bogatą kulturę tego kraju.


Zajęcia prowadzimy:

  • Metodą Komunikatywną (więcej o metodzie)
  • Włoski w pigułce – intensywny,60 godzinny kurs od podstaw

Przygotowujemy do egzaminu:

Organizacja zajęć:

Dzieci 3-6 lat
 

  • Grupy 5 - osób
  • Układ zajęć: 1 razy w tygodniu, po 1 godzinie lekcyjnej, (na życzenie grupy możliwa inna konfiguracja zajęć)
  • Godzina lekcyjna – 50 minut.
  • Cena za godzinę - 24zł
  • Średnia miesięczna opłata - 96zł

Dzieci I - III klasa SP

  • Grupy  6 – 8 osób
  • Układ zajęć: 2 razy w tygodniu, po 1 godzinie lekcyjnej, (na życzenie grupy możliwa inna konfiguracja zajęć)
  • Godzina lekcyjna – 50 minut.
  • Cena za godzinę - 18zł
  • Średnia miesięczna opłata - 144zł

Dzieci IV - VIII SP

  • Grupy  6 – 8 osób
  • Układ zajęć: 1 raz w tygodniu, po 2 godziny lekcyjne, (na życzenie grupy możliwa inna konfiguracja zajęć)
  • Godzina lekcyjna – 50 minut.
  • Cena za godzinę - 18zł
  • Średnia opłata miesięczna - 144zł

Młodzież ze szkół ponadpodstawowych

  • Grupy  6 - 8  osób
  • Układ zajęć: 1 raz w tygodniu, po 2 godziny lekcyjne, (na życzenie grupy możliwa inna konfiguracja zajęć)
  • Godzina lekjcyjna - 50 minut
  • Cena za godzinę  - 18zł
  • Średnia opłata miesięczna - 144zł

Osoby dorosłe

  • Grupy  6 - 8 osób
  • Układ zajęć: 1 raz w tygodniu, po 2 godziny lekcyjne, (na życzenie grupy możliwa inna konfiguracja zajęć)
  • Godzina lekjcyjna - 50 minut
  • Cena za godzinę  - 18zł
  • Średnia opłata miesięczna - 144zł
Serdecznie zapraszamy. 
Zapisz się na kurs
wypełnij formularz zgłoszeniowy